Nors priemones zadeto geltonu atspalviu neutralizavimo mano plaukams nesuteike, bet plaukai isplovus buvo labai minksti ir svelnus, gerai sukavosi, kvapas neerzino.
Kol kas ką esu naudojusi iš Inoar, tai šis kondicionierius pats geriausiais. Mano plaukams patinka, jaučiasi atsigave. Ir kvapas labai labai🥰
labai patiko - struktūra, rezultatas. Plaukai paklusnūs, atrodo sveikai. rekomenduoju :)
Puikiai tinka mano šviesintiems plaukams. Naudoju kiekvieną dieną tiek ant šlapių plaukų po plovimo, tiek ant sausų plaukų prieš šukavimą.
Konsultavausi su inoar konsultantu kuo galėčiau pakeisti prieš tai naudotą inoar colageno glow kuris išimtas iš prekybos, buvo pasiūlytas bombar kondicionierius. Poveikis nei iš tolo nepanašus, šviesinto plauko neatpalaiduoja visiškai, plaukai lieka šiurkštūs ir kieti. Kiekis didelis, tai nežinau kada sunaudosiu. Gaila kad nepataikė.
Sveiki, Inesa,
Ačiū, kad pasidalinote savo patirtimi. Apgailestaujame, kad kondicionierius nepateisino Jūsų lūkesčių. Kadangi Inoar Colageno Glow nebėra gaminamas, stengėmės pasiūlyti artimiausią alternatyvą pagal sudėtį ir numatomą poveikį. Vis dėlto suprantame, kad kiekvienų plaukų poreikiai yra skirtingi, todėl rezultatas gali skirtis. Mielai rekomenduosime kitą priemonę, kuri galėtų labiau tikti Jūsų plaukų būklei ir lūkesčiams. Susisiekite su mumis – padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą.
-Inoar Lietuva komanda
Kaip tik tokie švelnesni patampa. Mano plaukai ploni, galvos oda besiriebaluojanti, tai visai neapsunkina,tokia lengva priemonė, lengvai naudojama.
Po kaukės panaudojimo plaukai atrodė šiurkštūs,sausi. Nebenaudoju.Po kitų bandytų ir naudotų inoar plaukų kaukių taip nebuvo. Visada drąsiai pirkdavau inoar produkcija,bet šį kartą nusivyliau.
Ačiū, kad pasidalinote savo patirtimi ir apgailestaujame, kad šį kartą produktas nepateisino lūkesčių.
Šios kaukės sudėtyje yra pieno rūgšties (Lactic Acid), kuri glotnina ir neleidžia plaukui pūstis. Labai svarbu produktą kruopščiai išskalauti ir rutiną užbaigti kondicionieriumi. Taip plaukai išlieka glotnūs, minkšti ir lengvai iššukuojami.
- Inoar Lietuva komanda
Efekto nematau, o produktas smirda, pirma kart man taip kad negalėčiau normaliai naudoti produkto nes kvapas kaip žuvies kokios..
Sveiki, Gabriele,
Ačiū už Jūsų atsiliepimą. Apgailestaujame, kad produktas neatitiko lūkesčių ir kvapas jums nepatiko. Jei turite galimybę, susisiekite su mumis ir rasime geriausią sprendimą!
Inoar Lietuva komanda
Skaniai kvepia, maloni tekstūra. Iš mažos talpos buteliuko sunku išpilti aliejuką.
Veiksmingumui įvertinti per trumpai dar naudoju, nors nieko neigiamo dar taip pat nepastebėjau plaukuose. Vienintelis niuansas, tai pags purškimo mechanizmas- ne pirmą kartą jau pastebiu (anksčiau naudojant purškiamus produktus irgi pastebėjau tą patį), kad purkštukai purškia perteklinai, tas perteklius naudojimo metu laša lauk, taškosi kur nereikia, bet čia ne paties produkto problema.
Perkam su dukra jau 3 kartą, puikiai išplaunantis plaukus šampūnas, pakelia nuo šaknų, skaniai kvepia, plaukai purūs, tinka tiek natūraliems, tiek šviesintiems plaukams. Rekomenduoju.
Tikras atradimas, naudoju jau 3 pakuotę, plaukai švelnūs, lengvai šukuojami, tinka šviesintiems plaukams.
Labai patiko ši linija, jau po pirmo karto plaukai tapo glotnūs ir žvilgantys. Mano antras favoritas po daymost šampūno 😍

