Prekių pristatymas

Užsakant prekių už €29 ar daugiau - pristatymas LP Express paštomatu NEMOKAMAS visoje Lietuvoje!

Jūs galite rinktis šiuos prekių pristatymo būdus:

  • DPD KURJERIS

Siuntos pristatymas tiesiai į rankas, Jums patogiu adresu. Tai gali būti Jūsų namai, biuras ar grožio salonas. Siunta bus pristatyta naudojantis DPD kurjerių paslaugomis. Pristatymo dieną kurjeris apie savo atvykimą informuoja skambučiu. Galimas atsiskaitymas kurjeriui grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele.

Jei pasirinkote apmokėjimą grynaisiais pinigais kurjeriui, siuntos pristatymo metu, prašome turėti tikslią sąskaitoje nurodytą pinigų sumą (be grąžos).

  • LP EXPRESS PAŠTOMATAS

Siuntos atsiėmimas Jums patogiame LP Express paštomate. Suformavus užsakymą ir nurodžius savo namų, biuro ar kitos vietos adresą mūsų sistema automatiškai parinks artimiausius paštomatus, iš kurių galėsite išsirinkti Jums patogiausią.

Iškart po siuntos pristatymo į LP Express paštomatą (terminalą), gavėjas yra informuojamas SMS žinute ir/arba el. laišku, priklausomai nuo to, ką siuntėjas nurodė siuntos lipduke. Pranešime yra nurodomas LP Express terminalas, kuriame yra gavėjui skirta siunta bei unikalus PIN kodas. 

Turėdamas pranešimą su PIN kodu, gavėjas LP Express terminale turi pasirinkti „Atsiimti siuntą“. Terminalo liečiamame ekrane suvedus PIN kodą atidaromos gavėjui skirtos dėžutės durelės.

  • LIETUVOS PAŠTAS

Lietuvos paštu siunčiamos tik tarptautinės siuntos.

  • PREKIŲ ATSIĖMIMAS BELOSA PARDUOTUVĖJE

Prekes galite atsiimti BELOSA parduotuvėje I – V  9:00 – 17:00. 

Parduotuvės adresas: J. Ralio g. 6, Vilnius

 

Prekių pristatymo terminas:

Jūsų užsakymą Lietuvoje pristatysime per 2-5 darbo dienas.

Informuojame, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

 

Siuntų pristatymo kaina:

Siuntos pristatymo būdai

Prekės apmokėtos pavedimu

Atsiskaitymas kurjeriui ar mokėjimo kortele LP Express terminale

Užsakymo suma 29€ ar daugiau

DPD kurjeris

4,5 

4,5

4.5€

LP Express

3€

3

0

Lietuvos paštas (tik tarptautinės siuntos)

Priklauso nuo gavėjo šalies ir siuntos svorio

x

x

  

SVARBU:

  • Prekės būklę tikrinkite pristatymo metu. Priimdami užsisakytas prekes patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei turite kokių pastebėjimų ar pastabų dėl prekės pakuotės, ar prekių kiekio, prašome informuoti kurjerio atstovą pristatymo metu. Pastebėję, kad pristatytos siuntos pakuotė yra pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), gavėjas privalo tai atžymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

  • Tiksliai nurodykite pristatymo adresą. Inoar.lt įsipareigoja pristatyti prekes Jums ne vėliau kaip per 7 kalendorines darbo dienas Lietuvos teritorijoje, laikantis taisyklių bei terminų nurodytų aprašymuose. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės, jei Klientas nurodė neteisingus Pristatymo duomenis, sutartu laiku nebuvo nurodytu adresu, kuris pateiktas užsakymo lape. Pirkėjui nepavykus pristatyti prekės 3 kartus prekė grąžinama pardavėjui.

  • Pristatymo kaina bus automatiškai pridedama Jūsų atsiskaitymo puslapyje. 

Jei iškilo klausimų kaip gauti, pakeisti ar grąžinti prekes - kreipkitės, rašydami el. paštu: info@inoar.lt arba skambinkite telefonu: +370 683 99 677 (darbo valandomis I-V 9.00-17.00 val.)