INOAR technologė Renata Simonaitytė

Renata Simonaitytė yra sukaupusi didelę patirtį ir tobulėjanti šioje srityje jau 10 metai. Ji nuolat kelia kvalifikaciją, žinias gilina Lietuvos bei užsienio teoriniuose ir praktiniuose seminaruose. Renata yra išbandžiusi rinkoje populiariausias priemones bei dirba su įvairiomis procedūromis, Renata pasirengusi su Jumis pasidalinti savo įgūdžiais ir profesionaliomis žiniomis. Savo pomėgį pavertusi darbu, šiuo metu ji veda individualius kursus, seminarus grupėms bei yra įkūrusi grožio studiją artistic.

Renata Simonaitytė apie vedamus seminarus:

"Ilgametė ir kasdienė patirtis dirbant su klientais bei skirtingais jų plaukų tipais leido suprasti, kad ne tik nuo meistro ir parinktų procedūrų priklauso rezultatas, tačiau ir nuo kliento pastangų ir plaukų priežiūros rutinos.

Šioje srityje nuolatinis tobulėjimas yra būtinas. Tiek priemonės, tiek jų panaudojimo technika vis keičiasi ir tobulėja, todėl būtina augti ir sekti tendencijas. Mokymų metu gausite "šviežiausias" žinias, kurios būtinos ne tik pradedančiajam, bet ir tobulėjimo siekiančiam specialistui."

INOAR technologės Renatos Simonaitytės vedami seminarai:

Grupiniai seminarai - INOAR profesionalių produktų pristatymas. Artimiausių seminarų datas rasite šioje nuorodoje: https://inoar.lt/pages/seminarai;

Individualūs gyvi mokymai - po individualios konsultacijos su Renata, suteikiama personalizuota programa, atsižvelgiant į mokinio praktinius įgūdžius ir teorinias žinias. Mokymus sudaro teorinė ir praktinė dalis su modeliu, praktinės dalies pristatymui. INOAR tiesinimo ar glotninimo priemonė pasirenkama individualiai. Trukmė 4-6 val. Kaina – 300€;

Individualūs ONLINE mokymai - mokymus sudaro teorinė ir praktinė, demonstracinė dalis su modeliu. Galimybė rinktis tik teorinę ar tik praktinę dalį. Trukmė 2-3 val., priklausomai nuo pasirinktos programos. Kaina – 250€;

Plaukų tiesinimo ir glotninimo keratinu procedūros kursas (video įrašas) - šis kursas skirtas siekiant parodyti kaip pasiekti efektyvių rezultatų ir pagerinti plauko būklę su plaukų procedūromis bei išvengti dažniausiai daromų klaidų. Bazinis kursas pritaikytas tiek norintiems pradėti dirbti šioje srityje, susipažinti su procedūros eiga „nuo nulio“, tiek profesionalams.

Įrašą sudaro teorinė, praktinė bei demonstracinė dalis su modeliu, atliekant INOAR Moroccan keratino procedūrą. Kaina - 200€.

 

Dėl išsamesnės informacijos, seminarų pasiūlymų ir datos, kreipkitės individualiai nurodytais kontaktais:

Tel.: +37065576934

El. p.: info@artistic.lt

www.artistic.lt