Plaukų priežiūra vasarą: sužinokite, kaip išsaugoti sveikus plaukus šiltuoju metų laiku

Plaukų priežiūra vasarą: sužinokite, kaip išsaugoti sveikus plaukus šiltuoju metų laiku

Vasara jau artėja, o kartu su ja ir noras daugiau laiko praleisti prie jūros ar smagiai leisti laiką prie baseino. Kaip bebūtų, net ir atostogų metu labai svarbu tinkamai prižiūrėti ne tik savo veido ar kūno odą, bet ir plaukus!

Jūros vandens druska, chloras esantis baseinuose ar aukšta lauko temperatūra vasarą, tai priežastys, kodėl plaukai vasaros metu išsausėja ir tampa nualinti.

Todėl šiuo metų laiku odai ir plaukams reikia suteikti intensyvesnę priežiūrą nei įprastai.

Dalinamės su Jumis keliais plaukų priežiūros patarimais, pačiu laukiamiausiu laikotarpiu metuose!

Kaip išsaugoti sveikus plaukus vasarą?

Vasaros metu, kuomet plaukams nėra suteikiama tinkama priežiūra, plaukų būklę gali veikti keletas priežasčių.

UVA ir UVB spinduliai skatina keratino praradimą plaukuose, oksidacijos procesus, spalvos blukimą, išsausėjimą bei plaukų sluoksnių ardymą. 

Praleidžiant ilgesnį laiko tarpą saulėje padidėja rizika nudegti galvos odą ir taip paskatinti pleiskanų atsiradimą.

Stiprus vėjas gali suvelti plaukus, kuriuos vėliau yra itin sunku iššukuoti, šio proceso metu plaukai gali nutrūkti silpniausioje plauko vietoje.

Sūrus jūros vanduo atveria plauko kutikulę ir pašalina drėgmę, to pasekoje plaukai tampa kieti ir sausi.

Rezultate plaukai tampa vis labiau pažeisti, pasipūtę ir nepaklusnūs.

Siekiant apsaugoti plaukus nuo saulės, vėjo ir vandens sukeliamų pažeidimų, svarbu vadovautis šiais patarimais:

  • Naudokite nenuplaunamas priemones

Nenuplaunamas kondicionierius gali būti tepamas iš karto po galvos plovimo. Priemonė suformuoja apsauginį sluoksnį plauko paviršiuje apsaugantį nuo išorinių pažeidimų. Labai svarbu, kad priemonė nebūtų tepama arti šaknų. Nenuplaunamą kondicionierių taip pat galima tepti ir ant sausų plaukų prieš einant į saulę, baseino ar jūros vandenį.

Siekiant išsaugoti sveikus plaukus rekomenduojame išmėginti Blends linijos nenuplaunamą kondicionierių su vitamino C kompleksu, praturtintą augaliniais ir veganiškais aliejų junginiais, kurie idealiai tinka sausiems plaukams.

Jei plaukus džiovinate su formavimo priemonėmis, Blends Styling Cream priemonė yra puikus pasirinkimas. Formuojančio kremo sudėtyje esantys kokosų, avokadų ir argano aliejai giliai skverbiasi į plauko sluoksnius, suteikia intensyvų drėkinimą, blizgesį, minkštumą ir elastingumą.

Nenuplaunamas priemones rekomenduojame rinktis su sudėtyje esančiais augaliniais aliejais, tokiais kaip kokosų ar argano.

  • Drėkinkite plaukus, kad išsaugotumėte plaukų grožį!

Greitas ar per naktį atliekamas plaukų drėkinimas yra puikus sprendimas tiems, kurie nori išsaugoti sveikus plaukus vasarą.

Tai augaliniais aliejais paremta plaukų drėkinimo procedūra, kuri maitina sausas sruogas bei atkuria trūkstamą lipidų kiekį, prarastą dėl aukštos temperatūros.

Argano ir kokoso aliejai idealiai tinka plaukų drėkinimui. Arganas intensyviai drėkina bei suvaldo sausus ir trapius plaukus, sugrąžina jiems šilko švelnumo pojūtį. 

Kokoso aliejus turtingas lipidais ir riebalų rūgštimis, aliejus pasižymi maitinančiomis ir plauką minkštinančiomis savybėmis. Be to, tai vienas iš nedaugelio augalinių aliejų, galinčių prasiskverbti į gilesnius plauko sluoksnius ir intensyviai juos drėkinti. 

Dabar, kai jau žinote, kaip apsaugoti plaukus vasarą, laikas pradėti planuoti atostogas ir pasikrauti naujos energijos!

Ar buvo naudinga ši informacija? Jei taip, kviečiame sekti mūsų socialinius tinklus ir pamatyti bei išgirsti dar daugiau aktualios informacijos apie plaukų priežiūrą ir INOAR naujienas!

Grįžti į tinklaraštį