17 naudingų patarimų Jūsų plaukų priežiūrai vasarą

17 naudingų patarimų Jūsų plaukų priežiūrai vasarą

Sužinokite kaip taisyklingai prižiūrėti plaukus karščiausiu metų laiku

Laukiamiausias metų sezonas jau čia, o tai reiškia, jog turime skirti šiek tiek daugiau dėmesio savo plaukams nei įprastai. Vasaros metu mūsų plaukai yra nuolat veikiami tokių išorės veiksnių kaip saulė, sūrus jūros vanduo ar chloruotas baseino vanduo.

UVA ir UVB spinduliai naikina mūsų plaukuose esantį keratiną, plaukas veikiamas saulės oksiduojasi ir tampa pažeidžiamas, tai lemia plaukų išsausėjimą ir spalvos blukimą. Per didelis saulės kiekis gali net nudeginti galvos odos skalpą ir sukelti pleiskanojimą. O sūrus jūros vanduo atveria plauko kutikulę ir taip plaukas praranda žvilgesį.


Siekiant apsaugoti plaukus vasaros metu rekomenduojame skirti šiek tiek daugiau dėmesio savo plaukams, ypatingai po saulės vonių. Todėl dalinames su Jumis naudingais patarimais, kurie padės apsaugoti Jūsų sruogas šiltuoju metų laiku!

 1. Investuokite į gerą ir kokybišką nenuplaunamą kondicionierių. Visos INOAR nenuplaunamos priemonės turi apsaugą nuo karščio, tai reiškia, jog plaukai yra apsaugoti nuo bet kokios aukštos temperatūros. Plaukas veikiamas aukštos temperatūros turi savybę sausėti, nes plauką dengianti kutikulė plečiasi.
 2. Nenuplaunamą kondicionierių visuomet turėkite kartu su savimi, ypač kuomet leidžiant laiką paplūdimyje. Nedidelį kiekį priemonės užtepkite kaskart po maudynių jūroje ar baseine, prieš tai plaukus nuskalavus gėlu vandeniu. Tai padės išsaugoti plaukus pridrėkintus ir nesusivėlusius, apsaugos juos nuo galimų pažeidimų. Kuo trumpiau druska ar chloras veiks Jūsų plaukus, tuo mažesnė žala plaukams.
 3. Tas pats galioja ir plaukų priežiūros kaukėms, jos yra būtinos po maudynių jūroje ar baseine. Kaip ir nenuplaunamą kondicionierių, taip ir Jūsų mėgstamą kaukę rekomenduojame turėti kartu su savimi. Kad būtų patogu, plaukų kaukę galite persipilti į nedidelės talpos indelį. Dienos pabaigoje po maudynių jūroje ar baseine padengkite plaukus kauke duše, tai padės apsaugoti sruogas nuo susivėlimo. 
 4. Jei turite ilgus plaukus, rekomenduojame surišti į kuodą ar supinti į kasą. Taip saulės veikiamas plotas bus mažesnis. Kuo mažiau tiesioginės saulės spinduliai veiks Jūsų plaukus, tuo mažesnės pasekmės.
 5. Nesvarbu, ar norite plaukus pamaitinti prieš saulės vonias ar maudynes, ar po jų, savo mėgstamą maitinančią kaukę sumaišykite su keliais lašais Argano aliejaus. Užtepkite mišinį per visą plauko ilgį ir geresniam efektui pasiekti apgaubkite plaukus rankšluosčiu ar dušo kepuraite. Priemonę išlaikykite tiek, kiek nurodyta ant kaukės pakuotės. Šių priemonių derinys intensyviai suminkštins plaukus, suteiks plaukams žvilgesio ir gyvybingumo.
 6. Jei praleidžiate daug laiko paplūdimyje, venkite karštų plaukų formavimo įrankių.
 7. Vitaminas C padeda apsaugoti plaukų spalvą, nes neleidžia spalviniams pigmentams oksiduotis veikiant saulės spinduliams. Be to, jis yra biologiškai skaidus, tai yra: neteršia aplinkos kaip įprasti kremai nuo saulės. Mūsų patarimas šiuo atveju - nenuplaunamas kondicionierius iš INOAR Blends linijos.
 8. Po karštos dienos saulėje, pasimėgaukite vėsiu vandeniu duše. Labai karštas vanduo duše priskiriamas prie išorinių veiksnių veikiančių plauką.
 9. Prieš nardydami plaukus taip pat galite patepti Argano ar Resistance Fibra de Bambu linijos aliejumi, tam, kad plauko kutikulė būtų užverta. Šis patarimas vertingas visiems, kurių plaukai yra chemiškai paveikti.
 10. Būkite kūrybiški! Galite investuoti ne tik į nenuplaunamas priemones, bet ir į stilingas skrybeles, kepures ar skareles!
 11. Plaukų priežiūra po saulės tokia pat svarbi kaip ir prieš, ypač kuomet plaukai yra stipriai pažeisti ar linkę veltis. INOAR Absolut Daymoist CLR™ linijos kaukė yra viena populiariausių tarp skirtų pažeistiems plaukams priemonių. Ji puikiai tinka po saulės vonių ar maudynių jūros ar baseino vandenyje, apsaugo plaukus nuo spalvos blukimo.
 12. Jei jau spėjote pamėgti PLAUKŲ TVARKARAŠTĮ, kodėl netęsti šios plaukus puoselėjančios rutinos atostogų metu? INOAR Doctor linija turi tris skirtingas plaukų kaukes, kurios drėkina, maitina bei rekonstruoja plaukus. 250 g talpos pakuotės neužims daug vietos Jūsų lagamine, o nuostabiais plaukais galėsite mėgautis visų atostogų metu!
 13. Vasaros metu naudinga naudoti priemones, kurių sudėtyje yra kokosų aliejaus. Kokosas, tai veiklioji medžiaga, kurio sudėtis praturtinta riebiosiomis rūgštimis, kurios saugo ir rekonstruoja plaukus po saulės poveikio.
 14. Dar vienas puikus patarimas, tai plaukų drėkinimas nakties metu. Atostogų metu ištepkite sausus plaukus Argano aliejumi ir palikite priemonę veikti per naktį, o ryte nuplaukite. Kad palengvintumėt priemonės nuskalavimą, prieš tai plaukus sutepkite kondicionieriumi. 
 15. Keliaudami visada su savimi turėkite intensyviai drėkinančias ampules.
 16. Išskirtinės technologijos INOAR Sensitine 3 in 1 plaukus bei galvos odą valantis kremas buvo sukurtas labai sausų plaukų ir jautrios galvos odos priežiūrai. Ši priemonė savo sudėtyje turi atkuriančių veikliųjų medžiagų, kurios puikiai pasitarnauja po saulės vonių. Kelias dienas iš eilės Sensitine valantį kremą kruopščiai įmasažuokite į nuo saulės sudirgusią galvos odą ir plaukus, priemonę nuskalaukite vandeniu. Tai puiki pagalba, padedanti atkurti saulės padarytą žalą.
 17. Ir pabaigai, Go Vegan Balance linijoje esantis alijošius yra gausus įvairiausių mineralų ir vitaminų, kurie mūsų galvos odai ir plaukams visada yra naudingi! Priemonių su alijošiumi naudojimas palengvina nešvarumų pašalinimą, plaukų sruogos tampa tvirtesnės ir labiau žvilgančios. Nepamirškite alijošiaus ir atostogų metu!

INOAR priemonių linijos, kurios idealiai tinka vasaros metu:

BLENDS:

Blends linijos priemonės idealiai tinka sausiems plaukams. Šios linijos pagrindas tai vitamino C, kokoso, avokado ir argano aliejaus kompleksas.

ARGAN OIL:

Argano aliejus, dar kitaip vadinamas Maroko auksu, vienas mylimiausių INOAR kompanijos ingredientų! Ši veiklioji medžiaga saugo plaukus nuo išorės veiksnių, mažina plauko pūtimąsį ir yra labai veiksminga rekontruojant pažeistus plaukus.

RESISTANCE FLOR DE LOTUS IR FIBRA DE BAMBU:

Resistance linija turi net du nuostabius nenuplaunamus kondicionierius su apsauga nuo karščio, kurie gali būti naudojami prieš maudynes jūroje ar baseine, ar tiesiog besimėgaujant saulės voniomis! Fibra de Bambu linijos nenuplaunamas kondicionierius tinka labai silpniems ir stipriai chemiškai paveiktiems plaukams, praradusiems žvilgesį. Flor de Lotus nenuplaunamas kondicionierius skirtas iš prigimties silpnam ir sausam plaukui, suteikia jam minkštumo ir elastingumo. 

ABSOLUT DAYMOIST CLR™:

Absolut Daymoist CLR™ linijos formulė turi nepaprastai stiprius maitinančius ir drėkinančius elementus, kurie efektyviai atpalaiduoja plaukus, suteikia jiems žvilgesio, atkuria plauko elestingumą. Taip pat, ši linija pasižymi tuo, jog plaukų kondicionierius ir kaukė turi apsaugą nuo karščio. Priemonės apsaugo nuo spalvos blukimo.

DOCTOR:

Doctor - visapusiška plaukų priežiūros sistema, kurią sudaro drėkinimas, maitinimas bei rekonstrukcija. Liniją sudaro trys kaukės, kurios tarpusavyje derinamos sukuria PLAUKŲ TVARKARAŠČIO priežiūros rutiną.

SENSITINE:

Tai valančių ingredientų sąjunga su AHA rūgštimis, alantoinu, vitaminu B3 ir itin išgrynintu azijinės centelės ekstraktu. Sensitine, tai priemonė, kuri valo, drėkina plauko ląsteles, eliminuoja cheminių procesų bei išorinių veiksnių sukeltą diskomfortą, minkština plaukus, plaukai tampa sveikai žvilgantys ir paklusnesni. Taip pat, priemonės sudėtyje yra medžiagų, kurios saugo plaukus nuo oksidacijos ir pažeidimų, kuriuos sukelia oro tarša. 

GO VEGAN BALANCE:

Go Vegan Balance linijoje gausu vitaminų ir mineralų, kurie atsakingi už gerą plaukų ir galvos odos būklę. Priemonės efektyviai pašalina nešvarumus bei suteikia stiprų drėkinimo efektą. Gerina sveikų plaukų augimą ir elestingumą, suteikia žvilgesio efektą. 


INOAR Lietuva komanda

Grįžti į tinklaraštį